Министърът на образованието проф. д-р Георги Вълчев и зам.-кметът Надежда Чакърова прерязаха лентата при откриването на Центъра за високи постижения в НПГВМ „Иван Павлов“ в Стара Загора
Модерният образователен комплекс ще подготвя бъдещи специалисти чрез високотехнологична среда, практически обучения и партньорства с бизнеса и...
12.06.2026 | виж още →