×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Членове на НСОРБ

Начало | Членове на НСОРБ

Членове на НСОРБ

Очаквайте скоро новата ни интерактивна карта на членовете на НСОРБ!

Община   Кмет/ Председател ОбС   Адрес на общината   Пощенски код Телефонен код  Телефон  
 
ОБЛАСТ СОФИЯ-ГРАД 
 
Столична община Йорданка Фандъкова ул.''Московска'' 33  1000 02 937 7303
Георги Георгиев 937 75 91
ОБЛАСТ БЛАГОЕВГРАД  
 
Банско Иван Кадев пл. ''Н. Вапцаров'' 1  2770 0749 88 611
Костадин Загорчин 88 629
Белица Радослав Ревански ул. ''Г. Андрейчин'' 15  2780 07444 23 23
Ахмед Ахмед 22 68/ 23 23
Благоевград Илко Стоянов пл. ''Г. Измирлиев'' 1  2700 073 884 413
Радослав Тасков 884 453
Гоце Делчев Владимир Москов ул.''Царица Йоана'' 2  2900 0751 0888/006 080
Димитър Балтаджиев 0888/006 080
Гърмен Феим Иса ул. ''Първа'' 35  2960 07523 20 40, 20 47
Денислав Шенгов 20 11
Кресна Николай Георгиев ул.''Македония'' 98  2840 07433 88 78; 88 87
Мая Божинова 87 88
Петрич Димитър Бръчков ул.''Цар Борис III'' 24  2850 0745 69 112
Георги Тренчев 69 125
Разлог Венцислав Гърменов - ВрИД кмет ул. ''Ст. Стамболов'' 1  2760 0747 80 095
Мария Копанарова – Тасева 80 090
Сандански Атанас Стоянов бул. ''Свобода'' 14  2800 0746 0888/838 313,89 067
Николай Шаламандов  
Сатовча Арбен Мименов ул.'' Г. Шопов'' 37  2950 07541 21 16
Ивайло Моллов 22 83
Симитли Апостол Апостолов ул.'' Христо Ботев'' 27  2730 0748 72 138
Владимир Христов 72 246
Струмяни Емил Илиев -  2825 07434 31 08
Дияна Гегова 30 60
Хаджидимово Людмил Терзиев пл. ''Д. Хаджидимов''46  2933 07528 29 22;
Мехмед Имамов 23 93
Якоруда Нуредин Кафелов ул.'' Васил Левски'' 1  2790 07442 23 28
Золейка Иланска 22 09
ОБЛАСТ БУРГАС 
 
Айтос Васил Едрев ул.'' Ц. Освободител'' 3  8500 0558 23 450; 22 665
Красимир Енчев 22 166
Бургас Димитър Николов ул.'' Александровска'' 26  8000 056 841 313
Севдалина Турманова 841 300
Камено Жельо Вардунски бул. ''Освобождение'' 101  8120 05515 38 08, 30 13
Радослав Балтаджиев 30 58
Карнобат Георги Димитров бул.''България'' 12  8400 0559 22 801
Теодор Ченешев 29 120; 22 799
Малко Търново Илиян Янчев ул.''Малкотърновска комуна'' 3  8350 05952 30 21
Дичо Войков 30 39
Несебър Николай Димитров ул.''Еделвайс'' 10  8230 0554 43 281; 29 370
Румен Кулев 29 340
Поморие Иван Алексиев ул.''Солна'' 5  8200 0596 22 004
Адам Адамов 22 565
Приморско Димитър Германов ул. "Трети март" № 56  8180 0550 33 000
Златина Тюлиева 32 959; 33 627
Руен Исмаил Осман ул.''Първи Май'' 18  8540 05944 62 33
Хасан Хасан 64 86
Созопол Тихомир Янакиев пл.''Хан Крум'' 2  8130 0550 25 701; 25 101
Георги Пинелов Ул. „Аполония” 34 23 760; 22 434
Средец Иван Жабов ул.''Г. Димитров''  8300 05551 69 90; 76 91
Динко Цъцаров 77 32
Сунгурларе Георги Кенов ул.''Г. Димитров'' 2  8470 05571 25 14
Ружди Хаджен 22 73
Царево Георги Лапчев ул.''Хан Аспарух'' 36  8260 0590 52 025; 55 010
Таня Янчева 55 026; 55 033
ОБЛАСТ ВАРНА 
 
Аврен Емануил Манолов ул. „Тодор Ноев” 8  9135 05106 22 26
Светлана Георгиева 22 92
Аксаково Атанас Стоилов ул.''Г. Петлешев'' 58б  9154 052 762 040; 762 066
Светлана Добрева 762 087
Белослав Деян Иванов ул.''Цар С. Велики'' 23  9178 05112 25 54; 25 80 ц.
Симеон Иванов 33 03; 21 41
Бяла /Вн/ Пеньо Ненов ул.''Премянов'' 29  9101 05143 22 86
Анастас Трендафилов 20 47
Варна Иван Портних ул.''8-ми Приморски полк'' 43  9000 052 820 280; 820 000
Тодор Балабанов 820 028; 820 363
Ветрино Димитър Димитров ул.''Г. С. Раковски'' 24  9220 05161 89 80
Даниела Николова 20 09; 21 08
Вълчи дол Пепа Пенчева - ВрИД кмет пл. ''Христо Ботев'' 1  9280 05131 26 56
Димитър Тодоров 26 78
Девня Свилен Шитов бул.''Съединение'' 78  9162 0519 47 011
Владимир Ненков 47 017
Долни чифлик Красимира Анастасова пл.''Тича'' 2  9120 05142 20 01
Николай Николов 20 15
Дългопол Георги Георгиев ул.''Г. Димитров'' 105  9250 0517 22 250; 22 185 ц.
Злати Златев 22 185 в. 16
Провадия Жоро Илчев ул.''Дунав'' 39  9200 0518 42 702
Димо Димов 42 290
Суворово Данаил Йорданов пл.''Независимост'' 1  9170 05153 24 40
Живко Петров 20 68
ОБЛАСТ ВЕЛИКО ТЪРНОВО 
 
Велико Търново Даниел Панов пл. ''Майка България'' 2  5000 062 619 304
Венцислав Спирдонов 619 240
Горна Оряховица Добромир Добрев пл. ''Г. Измирлиев'' 5  5100 0618 60 006
Даниел Костадинов 60 502
Елена Дилян Млъзев ул.''И. Макариополски'' 24  5070 06151 61 32
Стоян Златев 65 57
Златарица Михаил Ганев ул.''Ст. Попстоянов'' 22  5090 0615 35 420
Стефан Брънзелов 35 559; 35 542
Лясковец Ивелина Гецова пл. ''Възраждане'' 1  5140 0619 22 055
Георги Петров 22 125
Павликени Емануил Манолов бул.''Руски'' 4  5200 0610 51 321
Христо Кавалски 56 641; 56 064
Полски Тръмбеш Георги Чакъров ул. ''Черно море'' 4  5180 06141 41 42
Маринета Йорданова 41 18
Свищов Генчо Генчев ул.''Ц. Церковски'' 2  5250 0631 60 854, 60 688
Кристиян Кирилов 68 103; 60 945
Стражица Йордан Цонев ул.''Дончо Узунов'' 5  5150 06161 43 43
Илиян Маринов 43 16
Сухиндол Пламен Чернев ул.''Росица'' 106  5240 06136 29 12
Борислав Вълев 29 78
ОБЛАСТ ВИДИН 
 
Белоградчик Борис Николов ул.''Княз Борис I'' 6  3900 0936 53 017
Боян Иванов 53 083
Бойница Анета Генчева ул.''Г. Димитров'' 1  3840 09333 0938/98602
Габриела Тошева 0938/98 802
Брегово Илиян Бърсанов пл. ''Централен''  3790 09312 98 21
Иван Вълчов 98 17
Видин Цветан Ценков пл. ''Бдинци'' 2  3700 094 609 416
Генади Велков 609 409
Грамада Милчо Башев пл. ''Мико Нинов'' 1  3830 09337 22 58
Огнян Георгиев 22 52; 20 218
Димово Светослав Славчев ул.''Г. Димитров'' 137  3750 09341 260
Олег Миков 260
Кула Владимир Владимиров ул.''Възраждане'' 38  3800 0938 320 20
Димитър Цанков 320 20
Макреш Митко Антов ул.''Г. Бенковски'' 88  3760 094 600 356
Николай Николов 09339 261
Ново село Георги Герасимов Стоенелов ул.''Ил. Попов'' 89  3784 09316 22 25
Иво Вергилов 25 48
Ружинци Александър Александров ул.''Г. Димитров'' 31  3930 09324 22 83
Милен Викторов 22 83
Чупрене Анжело Добричов Ул.”Асен Балкански” 55  3950 09327 24 00; 25 80
Иван Велков 25 80; 24 05
ОБЛАСТ ВРАЦА 
 
Борован ВрИД кмет ул.'' Иван Вазов'' 1  3240 09147 93 30
Петър Станев  
Бяла Слатина Иво Цветков ул.''Климент Охридски'' 68  3200 0915 82 011; 82 516
Веселка Борисова 82 161
Враца Калин Каменов ул. ''Ст. Савов'' 6  3000 092 663 117
Владимир Христов 663 375
Козлодуй Маринела Николова ул.'' Хр. Ботев'' 13  3320 0973 85 800
Николинка Тодорова 85 804
Криводол Христо Доков ул.'' Освобождение'' 13  3060 09117 25 45
Петър Комитски 25 45
Мездра Иван Аспарухов ул.'' Христо Ботев'' 27  3100 0910 92 321; 92 621
Яна Нинова 92 367
Мизия Валя Берчева ул.'' Г. Димитров'' 25-27  3330 09161 20 12, 23 15
Татяна Спасова 24 85; 20 14
Оряхово Росен Добрев ул.''Андрей Чепразов”15  3300 09171 4703; 4702 ц.
Румяна Декова 47 01; 43 32 д.
Роман Валери Ролански ул.'' Христо Ботев'' 136  3130 09123 20 64; 25 35ц.
Валери Стаменов 20 62; 20 64
Хайредин Тодор Тодоров ул.'' Г. Димитров'' 135  3357 09166 22 09
Светла Петрова Кирова 22 09
ОБЛАСТ ГАБРОВО 
 
Габрово Таня Христова пл. ''Възраждане'' 3  5300 066 804 939
Климент Кунев 804 475
Дряново Трифон Панчев ул.'' Бачо Киро'' 19  5370 0676 72 350
Тодор Георгиев 72 961; 72 962
Севлиево Иван Иванов пл. ''Свобода'' 1  5400 0675 32 791
Здравка Лалева 32 786
Трявна Силвия Кръстева ул.''Ангел Кънчев'' 21  5350 0677 62 496
Стефан Петров 620 77
ОБЛАСТ ДОБРИЧ 
 
Балчик Николай Ангелов пл. ''21 септември'' 6  9600 0579 72 070
Николай Колев 71 051
Генерал Тошево Валентин Димитров ул. ''В. Априлов'' 5  9500 05731 20 20
Яна Бонева 20 30
Добрич Йордан Йорданов ул. '' България'' 12  9300 058 601 203
Нивелин Радичков 600 406
Добричка Соня Георгиева ул. ''Независимост'' 20  9300 058 600 892; 600 889
Ердинч Хаджиев 603 119
Каварна Елена Балтаджиева ул. ''Добротица'' 26  9650 0570 8 18 18
Йордан Стоянов 84 246
Крушари Илхан Мюстеджеб ул.''9-ти Септември''3а  9410 05771 20 24
Видин Каракашев 22 72
Тервел Симеон Симеонов ул.''Св. К. и Методий'' 8  9450 05751 20 75
Мария Гочева 21 87
Шабла Мариян Жечев ул.'' Равно поле'' 33  9680 05743 40 45; 41 45
Йорданка Стоева 41 18; 41 25; 40 45
ОБЛАСТ КЪРДЖАЛИ
 
Ардино Изет Шабан ул.''Бели брези'' 31  6750 03651 42 38
Сезгин Байрям 42 01
Джебел Неджми Али ул.''Еделвайс'' 13  6850 03632 20 51
Сейфи Мехмедали 20 93
Кирково Шинаси Сюлейман ул.''Дружба'' 1  6884 03679 20 16; 20 51
Сали Рамадан 21 32; 27 86
Крумовград Себихан Мехмед пл.''България'' 5  6900 03641 20 10
Метин Байрамали Сали 20 02
Кърджали Хасан Азис бул.''България'' 41  6600 0361 67 302; 67 319 ц.
Юсеин Ахмед 67 400; 67 401
Момчилград Илкнур Кязим Мюмюн ул.''26-ти Декември'' 12  6800 03631 78 41 
Ерсин Метин 78 56
Черноочене Айдън Осман ул.''Централна'' 11  6701 03691 62 25, 63 85
Бедрие Газиюмер ул. „Шеста” 9 63 61
ОБЛАСТ КЮСТЕНДИЛ
 
Бобов дол Елза Величкова ул.''27-ми Октомври'' 2  2670 0702 623 23
Елеонора Христова 634 10
Бобошево Крум Маринов ул.''Ив. Кепов'' 3  2660 07046 23 54
Стефан Тачев 25 98
Дупница Методи Чимев пл.''Свобода'' 1  2600 0701 59 217; 59 211; 59 220
Костадин Костадинов 59 251; 59 252
Кочериново Иван Минков ул.''Трети март'' 1 2640 07053 20 40; 20 11; 21 50
Елена Бозовайска  
Кюстендил Петър Паунов пл.''Велбъжд'' 1  2500 078 551 005; ц.551 166
Иван Андонов 551 121; 551 120
Невестино Димитър Стаменков ул. „Вл. Поптомов” 17  2595 07915 22 30
Росен Атанасов 23 35; 22 30
Рила Георги Кабзималски пл.''Възраждане'' 1  2630 07054 20 20; 0884400944
Цветана Шушкова 21 46
Сапарева баня Калин Гелев ул.''3-ти Март'' 2  2650 0707 233 78
Васил Маргин 233 78
Трекляно Радко Петрунов -  2557 07927 63 37; 63 26
Ташко Ташев 63 77
ОБЛАСТ ЛОВЕЧ
 
Априлци Тихомир Кукенски ул.''В. Левски'' 109  5641 06958 22 22; ц.20 04
Стелиян Нунев 22 22
Летница Красимир Джонев бул.''България'' 19  5570 06941 22 55
Андрей Мавродинов 20 44
Ловеч Корнелия Маринова ул.''Търговска'' 22  5500 068 601 260
Петър Цолов 688 266; 688 366
Луковит Иван Грънчаров ул.''Възраждане'' 73  5770 0697 52 464
Данаил Динков 53 825; 52 464
Тетевен Мадлена Бояджиева-Ничева ул.''Сава Младенов'' 1  5700 0678 52 200
Мария Стойчева 52 200, в. 208
Троян Донка Михайлова пл.''Възраждане'' 1  5600 0670 68 001
Петко Пенков 68 007
Угърчин Станимир Петков пл.''Свобода'' 1  5580 06931 21 21, 27 70ц.
Тихомир Мирчев 06920 21 21
Ябланица Найден Найденов пл.''Възраждане'' 3  5750 06991 21 26
Румен Гаврилов 21 26, в. 114
ОБЛАСТ МОНТАНА
 
Берковица Димитранка Каменова пл.''Йордан Радичков'' 4  3500 0953 88 404
Деян Еленков 88 697; д.80 470
Бойчиновци Светлин Сретениев ул.''Г. Генов'' 2  3430 09513 21 21, 22 36
Славей Костодинов 22 36 в. 33; д.21 54
Брусарци Наташа Младенова ул.''Г. Димитров'' 85  3680 09783 22 11
Катя Додева 22 11
Вълчедръм Иван Барзин ул.''България'' 18-20  3650 09744 34 44, 34 06
Альоша Минин 34 06
Вършец Иван Лазаров бул.''България'' 10  3540 09527 22 22 ц.
Анатоли Димитров 21 34
Георги Дамяново Нина Петкова ул.''Единадесета'' 2  3470 09551 22 20
Мирослав Паньов 22 20; 23 55
Лом Георги Герасимов Георгиев ул.''Дунавска'' 12  3600 0971 69 101
Христина Христова 69 131
Медковец Венцислав Куткудейски ул.''Г. Димитров'' 26  3670 09727 2323; 09724/9946
Теодор Антонов 2323; 09724/2864
Монтана Златко Живков ул.''Извора'' 1  3400 096 300 400
Иво Иванов 300 422
Чипровци Пламен Петков ул.''П. Парчевич'' 45  3460 09554 28 28, 29 90
Цветана Замфирова Петрова 21 41
Якимово Георги М. Георгиев ул.''Европа'' 8  3640 09742 99 00
Деян Георгиев  
ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК
 
Батак Петър Паунов пл.''Освобождение'' 5  4580 03553 20 21
Бахар Алил 23 38; 20 21
Белово Костадин Варев ул. ''Орфей“ 4 А  4470 03581 21 70; 27 73 ц.
Стефан Якимов 26 80
Брацигово Надежда Казакова ул.''Атанас Кабов'' 6а  4579 03552 20 71
Веселина Дамова 20 53
Велинград Костадин Коев ул.''Хан Аспарух'' 35  4600 0359 52 780
Любомир Перчинков 54 176
Лесичово Серьожа Лазаров ул.''Н. Чочков'' 11-13  4463 03517 22 21
Васил Дамянов 22 12
Пазарджик Тодор Попов бул.''България'' 2  4400 034 445 501; 402 210
Хари Харалампиев 445 565
Панагюрище Никола Белишки пл.''20-ти Април'' 13  4500 0357 60 041
Христо Калоянов 60 051
Пещера Йордан Младенов ул.''Дойр. Епопея'' 17  4550 0350 62 201
Николай Пенев 62 204
Ракитово Георги Холянов ул.''И. Клинчаров'' 57  4640 03542 20 21
Нина Димова 20 40; 20 44 ц.
Септември Васка Рачева ул.''Ал.Стамболийски'' 37а  4490 03561 70 01ц.; 77 77
Кирил Тодорин 70 20
Стрелча Георги Павлов ул.''Дружба'' 2  4530 03532 20 20, 35 30
Иванка Илиева 20 20
Сърница Неби Бозов ул. „Свобода“ 20 4633 03547 22 66
Салих Османджиков  
ОБЛАСТ ПЕРНИК
 
Брезник Васил Узунов ул.''Ел. Георгиева'' 16  2360 07751 24 34ц., 20 34
Иван Тинков 30 93
Земен Димитър Сотиров ул.''Хр. Ботев'' 3  2440 07741 24 94
Стефан Маринов 24 94
Ковачевци Васил Станимиров -  2450   0889747579
Венцислав Тодоров 20 05
Перник Станислав Владимиров ул.''Св. Иван Рилски'' 1  2300 076 602 933
Димитър Колев 684 242; 602 612
Радомир Пламен Алексиев пл.''Свобода'' 20  2400 0777 82 490
Светослав Кирилов 80 080
Трън Цветислава Цветкова пл. „Владо Тричков” 1  2460 07731 96 16; 96 01
Бойчо Харалампиев 96 15
ОБЛАСТ ПЛЕВЕН
 
Белене Милен Дулев ул.''България'' 35  5930 0658 31 102; 31 061
Бистра Павловска 32 805; 31 061 116
Гулянци Лъчезар Яков ул.''Васил Левски'' 32  5960 06561 21 71
Огнян Янчев 22 74
Долни Дъбник Иван Ветов ул.''Христо Янчев'' 59  5870 06514 24 45
Маргарита Стойчева 23 84
Долна Митрополия Поля Цоновска ул.''Кирил и Методий'' 39  5855 06552 24 11
Петър Петров 25 94
Искър Валентин Йорданов ул.''Г. Димитров'' 38  5868 06516 24 24
Любомир Йолов 24 24
Кнежа Илийчо Лачовски ул.''М. Боев'' 69  3230 09132 71 36
Катя Герговска 76 02; 74 46
Левски Любка Александрова ул.''България'' 58  5900 0650 82 448
Тома Терзиев 82 304
Никопол Ивелин Савов ул.''Ал. Стамболийски'' 5  5940 06541 24 97; 21 90
Цветан Андреев 25 08
Плевен Георг Спартански пл.''Възраждане'' 2  5800 064 800 700
Мартин Митев 801 108
Пордим Детелин Василев ул.''Ив. Божинов'' 1  5898 06513 22 17
Катя Димитрова 22 17
Червен бряг Цветан Димитров ул.''Антим I-ви'' 1  5980 0659 92 708
Петьо Костов 93 293; 94 260
ОБЛАСТ ПЛОВДИВ
 
Асеновград Христо Грудев пл.''Николай Хайтов'' 9  4230 0331 20 230; 20 245
Драгомир Георгиев  
Брезово Христо Енков ул.''Г. Димитров'' 25  4160 03191 30 10
Аргир Вълчев 30 33; 30 10
Калояново Виктория Михайлова пл.''Възраждане'' 6  4173 03123 22 21
Младен Петров 23 21
Карлово Емил Кабаиванов ул.''П. Събев'' 1  4300 0335 54 507-;54 500
Доньо Тодоров 54 542; 54 540 
Кричим Атанас Калчев пл.''Обединение'' 3  4220 03145 22 50; 22 52
Анка Хаджиева 23 46
Куклен Мария Белчева Ул.''Ал. Стамболийски'' 43  4101 03115 21 20
Елена Филева 21 20
Лъки Валентин Симеонов ул.''Възраждане'' 18  4860 03052 22 55
Марияна Паракосова 22 88
Марица Димитър Иванов бул.''Марица'' 57а  4000 032 907 800
Гергана Трендафилова 954 526;907 826
Перущица Мария Витанова-Вълканова ул.''Отец Паисий'' 2  4225 03143 22 50
Екатерина Тошкова 22 52
Пловдив Здравко Димитров пл. ”Ст. Стамболов”1  4000 032 656 700; 656 727
Александър Държиков 600 544
Първомай Николай Митков ул. ''Бр. Миладинови -юг'' 50  4270 0336 62 201; 62 139
Христо Вълчев 64 495
Раковски Павел Гуджеров пл.''България''1  4150 03151 22 60
Рангел Матански 24 38
Родопи Павел Михайлов ул.''С. Врачански'' 1а  4000 032 604 100
Георги Цанков 604 117; 604 126
Садово Димитър Здравков ул.''Иван Вазов'' 2  4122 03118 22 50
Атанас Телчаров 23 00; 21 06 ц.
Сопот Деян Дойнов ул.''Иван Вазов'' 34  4330 03134 60 09
Нели Пенева 60 03
Стамболийски Георги Мараджиев ул.''Раковски'' 29  4210 0339 62 493
Стоян Богданов 63 137
Съединение Атанас Балкански ул.''6-ти Септември'' 13  4190 0318 22 051; 22 050
Кристина Крислова 23 950
Хисаря Пенка Ганева ул.''Ген. Гурко'' 14  4180 0337 62 034
Найден Павлов 62 112; 62 402
ОБЛАСТ РАЗГРАД
 
Завет Ахтер Велиев ул.''Лудогорие'' 19  7330 08442 20 20
Ерсин Исмаил 27 76; 20 20
Исперих Белгин Шукри ул.''Дунав'' 2  7400 08431 20 06
Бейти Бекир 22 20
Кубрат Алкин Неби ул.''Княз Борис'' 1  7300 0848 72 020
Хюсеин Юмеров 72 020 в. 108
Лозница Севгин  Назъм Шукри ул.''В. Левски'' 6  7290 084 752 539
Ибрахим Ахмедов 898 721
Разград Денчо Бояджиев бул. ''Бели Лом'' 37А  7200 084 660 091; 660 092
Стоян Ненчев 618 191
Самуил Джевдет Азис ул.''Хаджи Димитър'' 2  7253 08477 20 20
Бейтула Сали 22 66
Цар Калоян Дауд Аляовлу ул.''Цар Иван Асен II'' 2  7280 08424 23 16; 22 38
Гюнай Узунали 20 74
ОБЛАСТ РУСЕ
 
Борово Валентин Панайотов ул.''Никола Вапцаров'' 1  7174 08140 22 90
Пламен Симеонов 22 53 в.132
Бяла Димитър Славов ул.''Екзарх Йосиф'' 1  7100 0817 72 020; 74 707
Мариан Антонов 72 559
Ветово Мехмед Мехмед ул.''Трети Март'' 2  7080 08161 22 53
Петко Ахмаков 20 53; 28 00; 21 80
Две могили Божидар Борисов ул.''България'' 84  7150 08141 22 53; 20 06
Юлиана Тодорова 28 44; 22 54
Иваново Георги Миланов ул.''Олимпийска'' 75  7088 08116 22 53; 22 55
Мариян Драшков 22 53; 22 09
Русе Пенчо Милков ''Площад Свобода'' 6  7000 082 826 100; 506 601
Иво Пазарджиев 881 804
Сливо поле Валентин Атанасов пл.''Демокрация'' 1  7060 08131 27 95; 27 80
Илиян Иванов 21 17
Ценово Петър Петров ул.''Цар Освободител'' 66  7139 08122 20 20; 25 10; 22 22
Георги Л. Георгиев 20 75
ОБЛАСТ СИЛИСТРА
 
Алфатар Янка Господинова ул.''Йордан Петров'' 6  7570 08679 086/811 611; 22 04
Елис Талят- Мустафа 21 66; 086/811 634
Главиница Неждет Джевдет ул.''Витоша'' 44  7630 08636 20 40; 20 60
Месут Алиш 22 69
Дулово Юксел Ахмед ул.''Васил Левски'' 18  7650 0864 23 000; 22 757
Невхис Мустафа 23 100
Кайнарджа Любен Сивев ул.”Димитър Дончев” № 2  7550 08679 83 18
Ивайло Петков 83 59
Силистра Юлиян Найденов ул.''Симеон Велики'' 33  7500 086 816 240; 824 243
Мария Димитрова ул.''Симеон Велики'' 16 821 015; 821 938
Ситово Сезгин Алиибрям ул.''3-ти март'' 72  7583 086 882 211; 882 213
Ридван Кязим 882 213
Тутракан Димитър Стефанов ул.''Трансмариска'' 31  7600 0866 60 621
Нехат Кантаров 60 618
ОБЛАСТ СЛИВЕН
 
Котел Коста Каранашев пл.''Възраждане'' 1  8970 0453 42 030; 42 336
Христина Чолакова 42 008; 42 986
Нова Загора Галя Захариева ул.''Петко Енев'' 50  8900 0457 62 121 - 62 123
Бояна Гидикова 62 121 в. 126
Сливен Стефан Радев бул.''Цар Освободител'' 1  8800 044 611 106; 663 021ц.
Димитър Митев 611 104
Твърдица Атанас Атанасов пл.''Свобода'' 1  8890 0454 42315; 42311; 42440
Мирослав Дяков 42 342; 42 311
ОБЛАСТ СМОЛЯН
 
Баните Павлин Белчев ул. „Ст. Стамболов” 3  4940 03025 22 20
Севдалин Хъшинов 22 20 / втр. 108
Борино Мустафа Караахмед ул.''Христо Ботев'' 1  4824 03042 20 40
Анелия Джебирова 21 47
Девин Здравко Иванов ул.''Дружба'' 1  4800 03041 24 37; 21 74
Наташа Василева 20 18
Доспат Елин Радев ул. "кап. Петко Войвода" 3  4831 03045 23 10, 23 12
Адалберт Ферев 20 39; 23 10
Златоград Мирослав Янчев ул.''Ст. Стамболов'' 1  4980 03071 25 51
Емил Хумчев 25 89
Мадан Фахри Молайсенов ул.''Обединение'' 14  4900 0308 982 20 ц; 980 60 
Бедри Базеников 98 204
Неделино Боян Кехайов ул.''Ал. Стамболийски'' 104  4990 03072 92 92
Румен Младенов 92 33
Рудозем Румен Пехливанов ул.''България'' 15  4960 0306 99 199
Владимир Янков 533 35; 532 22
Смолян Николай Мелемов бул.''България'' 12  4700 0301 62 662
  67 630
Чепеларе Боран Хаджиев ул.''Беломорска'' 44  4850 03051 82 80
Слава Пепеланова 82 75
СОФИЙСКА ОБЛАСТ
 
Антон Андрей Симов пл.''Съединение'' 1  2089 07186 23 00; 23 60
Светла Ранчева 23 00
Божурище Георги Димов бул. ''Европа'' 85  2227 02 993 38 10
Венцислав Симеонов 993 31 06
Ботевград Иван Гавалюгов пл.''Освобождение'' 13  2140 0723 66 608
Илин Черняшки 66 605
Годеч Радослав Асенов пл.''Свобода'' 1  2240 0729 223 00
Мария Владимирова 223 28
Горна Малина Ангел Жиланов -  2131 07152 22 33
Иван Ников 23 37
Долна баня Владимир Джамбазов ул.''Търговска'' 134  2040 07120 21 21; 20 05
Лиляна Драганова 22 26
Драгоман Андрей Иванов ул.''Захари Стоянов'' 26  2210 07172 21 03
Младен Бухегер 20 04
Елин Пелин Ивайло Симеонов пл.''Независимост'' 1  2100 0725 60 201
Николай Плещов 60 212
Етрополе Димитър Димитров пл.''Централен'' 1  2170 0720 68 222; 63 462
Марин Маринов 63 462; 68 230
Златица Стоян Генов пл.''Македония'' 1  2070 0728 60 200; 60 201
Любомир Цветков 60 230
Ихтиман Калоян Илиев ул.''Ц. Освободител'' 123  2050 0724 82 381
Николай Начев 82 343
Копривщица Бойка Дюлгярова ул.''Л. Каравелов'' 16  2090 07184 21 24
Любомир Цеков 21 24
Костенец Йордан Ангелов ул.''Иван Вазов'' 2  2030 07142 3234;2308/втр.207
Иван Банчев 20 36
Костинброд Трайко Младенов ул.''Охрид'' 1  2230 0721 68 701
Атанас Тенев 68 701
Мирково Цветанка Йотина ул.''Ал. Стамболийски'' 35  2086 07182 22 86; 21 22 д.
Петър Грохчев 25 81; 22 86
Пирдоп Ангел Геров ул.''Т. Г. Влайков'' 2  2070 07181 52 42
Васил Кафеджиев 51 12
Правец Румен Гунински пл.''Тодор Живков'' 6  2161 07133 22 88
Цветелина Владимирова 22 88 в. 25; 22 53
Самоков Владимир Георгиев ул.''Македония'' 34  2000 0722 66 666, ц.66630-2
Мая Христева 66 606
Своге Емил Иванов ул.''Ал. Стамболийски'' 7  2260 0726 220 59
Веселин Запрянов 22 146
Сливница Васко Стоилков пл.''Съединение'' 1  2200 0727 42 300
Милко Миланов 42 143; 44 347
Чавдар Григор Даулов ул.''Христо Ботев'' 11  2034 07189 23 88, 22 61 ц.
Мария Томева 23 88; 22 61 ц.
Челопеч Алекси Кесяков ул.''Трети март'' 1  2087 07185 25 50
Димитър Въжаров 25 50
ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА
 
Братя Даскалови Иван Танев ул.''Септемврийци'' 55  6250 04134 22 60
Катя Иванова 22 08
Гурково Мариан Цонев ул.''Ал. Батенберг'' 3  6199 04331 22 60
Гочо Гочев 27 27
Гълъбово Николай Колев ул.''Цар С. Велики'' 59  6280 0418 62 031
Светла Боянчева ул. Републиканска 31А 64 050; 64 080
Казанлък Галина Стоянова ул.''Розова долина'' 6  6100 0431 98 259; 98 211
Николай Златанов 98 218
Мъглиж Душо Гавазов пл.''3-ти март'' 32  6180 04321 33 02
Стефан Христов 23 34
Николаево Николай Кънев ул.''Бенковски'' 9  6190 04330 20 40
Юсеин Юсменов 22 81
Опан Генчо Колев -  6078 04101 22 60; 042/603 044
Димо Димов 22 67; 042/603 044
Павел баня Иса Бесоолу ул.''Освобождение'' 15  6155 04361 32 60
Милена Паунова 22 38
Раднево Теньо Тенев ул.''Митьо Станев'' 1  6260 0417 82 072
Румен Йовчев 82 424
Стара Загора Живко Тодоров ул. ''Цар Симеон Велики'' 107  6000 042 600 105
Мария Динева 600 167
Чирпан Ивайло Крачолов пл.''Съединение'' 2  6200 0416 92 122
Иван Станчев 92 552
ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ
 
Антоново Хайредин Мехмедов ул.''Тузлушки герои'' 26  7970 06071 22 22
Юсуф Исмаилов 22 22; 21 01
Омуртаг Ешреф Ешрефов ул. ''Ал. Стамболийски'' 2 а  7900 0605 62 008 ц.; 63 502
Метин Исмаил 623 35
Опака Мехидин Кадиров ул.''Съединение'' 3  7840 06039 24 21
Гюнер Ашимов 22 22; 24 21
Попово Людмил Веселинов ул.''Ал. Стамболийски'' 2  7800 0608 40 021
Георги П. Георгиев 40 032
Търговище Дарин Димитров пл.''Свобода''  7700 0601 62 333, 68 606
Емине Якубова 68 655; 68 656
ОБЛАСТ ХАСКОВО
 
Димитровград Иво Димов ул. ''Георги Сава Раковски'' 15  6400 0391 68 203
Гергана Кръстева 68 210 - 212
Ивайловград Диана Овчарова ул. ''България“ 49  6970 03661 60 90
Калин Митрев 61 57
Любимец Анастас Анастасов ул.''Републиканска'' 9  6550 03751 89 12
Мария Станкова 74 04
Маджарово Ерджан Юсуф ул.''Петър Ангелов'' 1  6480 03720 22 20
Милен Иванов 22 24
Минерални бани Мюмюн Искиндер бул.''Васил Левски'' 3  6343 03722 20 20
Мехмед Лятиф 22 05
Свиленград Анастас Карчев ул.''България'' 32  6500 0379 74 302; 74 370
Георги Еленков 74 323
Симеоновград Милена Рангелова пл.''Шейновски'' 3  6490 03781 23 52; 23 41
Светлана Стоева 23 52; 23 41
Стамболово Аднан Йълдъз -  6362 03721 2234
Ебрил Халил 2234
Тополовград Божин Божинов пл.''Освобождение'' 1  6560 0470 52 280
Пламен Минчев 52 140; 52 280
Харманли Мария Киркова пл.''Възраждане'' 1  6450 0373 82 727
Йордан Малинов 83 474
Хасково Станислав Дечев пл.''Общински'' 1  6300 038 603 300
Таня Захариева 603 313; 603 309
ОБЛАСТ ШУМЕН
 
Велики Преслав Янко Йорданов ул.''Б. Спиров'' 76  9850 0538 48 252; 44 315
Анелия Асенова 48 252; 42 713
Венец Нехрибан Ахмедова ул.''Св. св. Кирил и Методий'' 24  9751 05343 21 91
Ридван Ибрямов 21 90
Върбица Мердин Байрям ул.''Септемврийско въстание'' 55  9870 05391 20 92
Кадир Хасан 21 10; 20 56
Каолиново Нида Ахмедов пл. ''Украйна'' 4  9960 05361 22 10; 21 11
Зия Насуф 22 77
Каспичан Милена Недева ул.''Мадарски конник'' 91  9930 05351 74 74
Ралица Ангелова 74 15
Никола Козлево Ешреф Реджеб пл.''23-ти Септември'' 6  9955 05328 20 02; 20 22
Нурай Реджеб 21 76
Нови пазар Георги Сашев Георгиев ул.''Васил Левски'' 3  9900 0537 23 466
Иван Гачев 24 015
Смядово Иванка Петрова пл.''Княз Борис I'' 2  9820 05351 20 33
Борислав Борисов 20 33; 21 30
Хитрино Нуридин Исмаил ул.''Възраждане'' 45  9780 05341 21 30; 22 73
Мустафа Ахмед 22 50; 21 30; 20 96
Шумен Любомир Христов бул.''Славянски'' 17  9700 054 800 810
Ася Аспарухова 800 700
ОБЛАСТ ЯМБОЛ
 
Болярово Христо Христов ул.''Д. Благоев'' 7  8720 04741 69 02; 62 50
Атанас Дженков 62 53
Елхово Петър Киров ул.''Търговска'' 13  8700 0478 88 004
Николай Тончев 88 026
Стралджа Атанас Киров ул.''Хемус'' 12  8680 04761 64 64
Иван Митев 54 36; 54 30
Тунджа Георги Георгиев ул.''Освобождение'' 1  8600 046 661 566; 661 565
Нели Славова 661 582
Ямбол Валентин Ревански ул.''Раковски'' 7  8600 046 662 266
Антон Шиков 662 286; 681 202

 Банкови сметки и размери на данък при възмездно придобиване на имущество

При промяна в банковата Ви сметка или размера на данъка върху придобиване на имущество по възмезден начин, можете своевременно да ни изпратите актуализирана информация, като изтеглите формуляра „Финансова идентификация на банкова сметка“ от тук.

Област Благоевград Област Добрич     Област Пловдив     Област Стара Загора  
Банско документ            Балчик документ             Асеновград документ            Братя Даскалови документ
Белица документ   Генерал Тошево документ   Брезово документ    Гурково документ 
Благоевград документ   Добричка документ    Калояново документ    Гълъбово документ 
Гоце Делчев документ   Добрич - град документ    Карлово документ    Казанлък документ 
Гърмен документ   Каварна документ    Кричим документ    Мъглиж документ 
Кресна документ   Крушари документ    Куклен документ    Николаево документ 
Петрич документ   Тервел документ    Лъки документ    Опан документ 
Разлог документ   Шабла документ   Марица документ    Павел баня документ 
Сандански документ         Перущица документ    Раднево документ 
Сатовча документ   Област Кърджали     Пловдив документ    Стара Загора документ 
Симитли документ   Ардино документ   Първомай документ    Чирпан документ 
Струмяни документ   Джебел документ    Раковски документ       
Хаджидимово документ   Кирково документ    Родопи документ    Област Търговище  
Якоруда документ   Крумовград документ    Садово документ    Антоново документ
      Кърджали документ    Сопот документ    Омуртаг документ 
Област Бургас     Момчилград документ   Стамболийски документ    Опака документ 
Айтос документ   Черноочене документ    Съединение документ    Попово документ 
Бургас документ         Хисаря документ    Търговище документ 
Камено документ   Област Кюстендил              
Карнобат документ   Бобов дол документ   Област Разград     Област Хасково  
Малко Търново документ   Бобошево документ   Завет документ   Димитровград документ
Несебър документ   Дупница документ   Исперих документ    Ивайловград документ 
Поморие документ   Кочериново документ   Кубрат документ    Любимец документ 
Приморско документ   Кюстендил документ   Лозница документ    Маджарово документ 
Руен документ   Невестино документ   Разград документ    Минерални бани документ 
Созопол документ   Рила документ   Самуил документ    Свиленград документ 
Средец документ   Сапарева баня документ   Цар Калоян документ    Симеоновград документ 
Сунгурларе документ   Трекляно документ         Стамболово документ 
Царево документ         Област Русе     Тополовград документ 
      Област Ловеч     Борово документ   Харманли документ 
Област Варна     Априлци документ   Бяла документ    Хасково документ 
Аврен документ   Летница документ   Ветово документ       
Аксаково документ   Ловеч документ   Две могили документ    Област Шумен  
Белослав документ   Луковит документ   Иваново документ    Велики Преслав документ
Бяла документ   Тетевен документ   Русе документ    Венец документ 
Варна документ   Троян документ   Сливо поле документ    Върбица документ 
Ветрино документ   Угърчин документ   Ценово документ    Каолиново документ 
Вълчи дол документ   Ябланица документ         Каспичан документ 
Девня документ         Област Силистра     Никола Козлево документ 
Долни чифлик документ   Област Монтана      Алфатар документ   Нови пазар документ 
Дългопол документ       Главиница документ   Смядово документ 
Провадия документ   Берковица документ   Дулово документ   Хитрино документ
Суворово документ   Бойчиновци документ   Кайнарджа документ   Шумен документ 
      Брусарци документ   Силистра документ      
Област В. Търново Вълчедръм документ   Ситово документ   Област Ямбол  
Велико Търново документ   Вършец документ   Тутракан документ   Болярово документ
Горна Оряховица документ   Георги Дамяново документ         Елхово документ
Елена документ   Лом документ   Област Сливен     Стралджа документ
Златарица документ   Медковец документ   Котел документ   Тунджа документ
Лясковец документ   Монтана документ   Нова Загора документ   Ямбол документ
Павликени документ   Чипровци документ   Сливен документ      
Полски Тръмбеш документ   Якимово документ   Твърдица документ      
Свищов документ                  
Стражица документ   Област Пазарджик     Област Смолян        
Сухиндол документ   Батак  документ   Баните  документ      
      Белово  документ   Борино  документ      
Област Видин     Брацигово  документ   Девин  документ      
Белоградчик документ   Велинград  документ   Доспат  документ      
Бойница документ   Лесичово  документ   Златоград  документ      
Брегово документ   Пазарджик  документ   Мадан  документ      
Видин документ   Панагюрище  документ   Неделино  документ      
Грамада документ   Пещера  документ   Рудозем  документ      
Димово документ   Ракитово  документ   Смолян  документ      
Кула документ   Септември  документ   Чепеларе  документ      
Макреш документ   Стрелча  документ            
Ново село документ   Сърница  документ   София (столица)        
Ружинци документ         Столична община        
Чупрене документ   Област Перник     София        
      Брезник  документ   Антон  документ      
Област Враца     Земен  документ   Божурище  документ      
Борован документ   Ковачевци  документ   Ботевград  документ      
Бяла Слатина документ   Перник  документ   Годеч  документ      
Враца документ   Радомир  документ   Горна Малина  документ      
Козлодуй документ   Трън  документ   Долна баня  документ      
Криводол документ         Драгоман  документ      
Мездра документ   Област Плевен     Елин Пелин  документ      
Мизия документ   Белене  документ   Етрополе  документ      
Оряхово документ   Гулянци  документ   Златица  документ      
Роман документ   Долна Митрополия  документ   Ихтиман  документ      
Хайредин документ   Долни Дъбник  документ   Копривщица  документ      
      Искър  документ   Костенец  документ      
Област Габрово     Кнежа  документ   Костинброд  документ      
Габрово документ   Левски  документ   Мирково  документ      
Дряново документ   Никопол  документ   Пирдоп  документ      
Севлиево документ   Плевен  документ   Правец  документ      
Трявна документ   Пордим  документ   Самоков  документ      
      Червен бряг  документ   Своге  документ      
            Сливница  документ      
            Чавдар  документ      
            Челопеч  документ