В събота и неделя на обновените кортове в спортен комплекс „Христо Ботев“ във Враца се проведе турнир по тенис за аматьори.
В надпреварата за Купата на кмета на Враца се включиха състезатели от местния клуб и тенисисти от цялата страна, които се състезаваха на сингъл и на двойки.
Двудневното съревнование започна с демонстрационен мач между кмета Калин Каменов и ресорните заместни-кметове Александър Владимиров и Цветан Стойчков.
„Вярвам, че с общи усилия ще направим така, че турнирът да се превърне в традиционен. С обновяването на кортовете в града постепенно се увеличава и броят на децата, които имат желание да тренират. С моя екип ще продължим инвестициите в спортната инфраструктура”, каза Калин Каменов.
На официална церемония кметът отличи най-добрите участници в турнир в двете категории – до 50 години и 50+.




png.png)






