Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Община Панагюрище дари нов автомобил на местното районно управление на МВР

Община Панагюрище дари нов автомобил на местното районно управление на МВР

20.02.2026
Община Панагюрище дари нов автомобил на местното районно управление на МВР
Източник: Община Панагюрище

Районното управление на МВР в Панагюрище получи нов лек автомобил от Община Панагюрище за обезпечаване на териториалното обслужване и повишаване на ефективността на превенцията и противодействието на престъпността.

Кметът на Община Панагюрище Желязко Гагов връчи ключовете на автомобила на началника на управлението главен инспектор Петко Шотлеков. Превозното средство ще се използва от полицейските инспектори и инспекторите от Детска педагогическа стая.

Решението за предоставяне на автомобила беше взето от общинските съветници на последното редовно заседание на Общинския съвет, а средствата за закупуването са осигурени от преходен остатък от минали години във функция „Отбрана и сигурност“.

/ЙБ/