Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Кметът на Община Шумен - "лице в лице" с гражданите в месечно телевизионно предаване

Кметът на Община Шумен - "лице в лице" с гражданите в месечно телевизионно предаване

29.01.2025
Кметът на Община Шумен - "лице в лице" с гражданите в месечно телевизионно предаване
Източник: Община Шумен - фейсбук страница
Кметът на Община Шумен проф. Христо Христов застава "лице в лице" с гражданите и ще отговаря директно на техните въпроси, като част от своята прозрачна политика на управление. От първо лице зрителите ще имат възможност да научават новините за своята община в новото публицистично предаване „За Шумен с кмета“ на Телевизия Шумен.
Предаването ще се излъчва всеки последен вторник от месеца в 18:45 ч., с участието на кмета.
„За Шумен с кмета“ има за цел и да чуе гласа на жителите от града и населените места към общината. 
 
Първи епизод от предаването може да бъде гледан ТУК




/МЯ/