Кметът на Община Шумен проф. Христо Христов застава "лице в лице" с гражданите и ще отговаря директно на техните въпроси, като част от своята прозрачна политика на управление. От първо лице зрителите ще имат възможност да научават новините за своята община в новото публицистично предаване „За Шумен с кмета“ на Телевизия Шумен.
Предаването ще се излъчва всеки последен вторник от месеца в 18:45 ч., с участието на кмета.
„За Шумен с кмета“ има за цел и да чуе гласа на жителите от града и населените места към общината.


png.png)






