ПРЕДСТАВЯНЕ НА СТАЖАНТИТЕ В ПРОЛЕТНАТА СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА НА НСОРБ:
Пролетната стажантска програма на НСОРБ приключва със стажът на Тихомир Иванов, студент в четвърти курс, специалност „Политология“ в Софийски университет „Св. Климент Охридски“.
Студентът сподели своята мотивация и желание да научи повече за нашата организация, за местното самоуправление и местната администрация, както и да приложи академичните си знания на практика.
Ето какво сподели с нас Тихомир: „През годините на моето обучение развих подчертан интерес към функционирането на местната власт и механизмите, чрез които общинските политики се превръщат в реални решения за хората. Особено силно ме привличат политиките в областта на културата, младежта и спорта, защото вярвам, че именно те се факторите, които формират активни, сплотени и устойчиви общности. Смятам, че стажа в НСОРБ би бил отлична възможност да надградя академичната си подготовка с реален опит и да допринеса с моята мотивация, отговорност и интерес към динамиката на местното управление.“
В периода на стажа, Тихомир показа познания, желание за развитие и отговорно отношение. Показа много добри умения за работа в екип, бързо се приспособи към работната среда, беше мотивиран и прецизен при изпълнението на споставените му задачи. Тихомир имаш възможност да присъства на заседание на Постоянната комисия на НСОРБ по здравеопазване.










png.png)






