Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Диалог на високо ниво за бъдещето на политиката на сближаване

Диалог на високо ниво за бъдещето на политиката на сближаване

27.10.2025
Диалог на високо ниво за бъдещето на политиката на сближаване

Европейският комитет на регионите и Министерството на фондовете за развитие и регионалната политика на Република Полша ще проведат диалог на високо ниво за бъдещето на политиката на сближаване на 18 ноември 2025 г. в Европейския комитет на регионите в Брюксел.

Това еднодневно събитие, организирано в рамките на Алианса за сближаване, ще събере високопоставени експерти от държавите членки, политически представители на региони и градове, териториални асоциации, членове на Европейския парламент и представители на Европейската комисия, за да оценят предложенията и да обсъдят ключови въпроси за политическия дебат за бъдещето на политиката на сближаване.

Ще бъде осигурен превод на френски, английски, нидерландски, полски, словенски и румънски език. Формулярът за регистрация и програмата за събитието са достъпни на уеб страницата на събитието.

Можете да проследите конференцията и онлайн, като регистрацията за участие, независимо от формата, е задължителна.

За повече информация и регистрация: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/2025CohesionPolicyatthecrossroads#msdynmkt_trackingcontext=a292059b-3328-46d7-a465-730c546b0300

/ЯД/ /ИИ/