Пролетното заседание на постоянната комисия на НСОРБ по бюджет и финанси ще се проведе на 31 март 2026 г. (вторник) от 10.30 ч. в гр. София, хотел „Хемус“.
В дневния ред са включени теми, свързани с:
Регистрация за участие в заседанието може да бъде направена онлайн до 27 март 2026 г. (петък) на посочения в поканата до членовете на комисията линк. В същия срок, членовете на комисията могат да изпращат предложения за включване на допълнителни теми в дневния ред, които желаят да представят или да бъдат обсъдени, на ел. поща: d.ushatova@namrb.org
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.