Заседание на постоянната комисия на НСОРБ за стратегическо развитие на местното самоуправление ще се проведе на 24 март 2026 г. (вторник) от 10.30 ч. в гр. София, хотел „East Plaza Hotel” в зала "Нептун II".
Планираме заседанието да се проведе при следния предварителен дневен ред:
Регистрация за участие в заседанието можете да направите онлайн до 20 март 2026 г. на изпратения с поканата линк.
С оглед предварителната подготовка на заседанието, в същия срок можете да изпратите Ваши предложения за включване на допълнителни теми в дневния ред, които желаете да представите или да бъдат обсъдени. Предложенията можете да направите директно в онлайн заявката за участие или да ги изпратите на e-mail: y.docheva@namrb.org
гр. София,
хотел „East Plaza Hotel”
зала "Нептун II"
бул. „Цариградско шосе“, 28
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
От 17 до 19 април 2019 г. за осма поредна година, се проведе Националната среща на главните архитекти и експертите по устройствено планиране от общините. Форумът се организира с подкрепата и съдействието на Столична община, която се кандидатира и бе избрана за домакин.
За повече информация за възможностите за партньорство, можете да се обръщате към София Михова, мениджър „Събития“ в НСОРБ-Актив ЕООД е-mail: s.mihova@namrb.org, тел. 02/ 94 34 467.