И тази година община Павел баня е с богата великденска украса. В инициативата на кмета Иса Бесоолу се включиха учениците и техните учители от населените места в общината, кметовете на кметства и читалищните дейци. Украсени дръвчета с ръчно изработени великденски мотиви изписани зайчета и яйца има във всяко населено място и в общинския център.
Кметът Иса Бесоолу благодари на всички, които отделиха от времето си да направят общината по-пъстра и създадат празнично настроение преди Великден. Той подари 150 козунака на пенсионерските клубове в общината, детските ясли и градини, на четирите филиала на Социален патронаж, на Дома за възрастни хора в село Търничени.
Кметът пожела на всички празнуващи светли великденски празници да посрещнат със здраве и хармония в душите и домовете си.







png.png)






