Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | „Kмете, виж!“ – нова платформа за сигнали на граждани в Община Банско

„Kмете, виж!“ – нова платформа за сигнали на граждани в Община Банско

06.12.2023
„Kмете, виж!“ – нова платформа за сигнали на граждани в Община Банско

Община Банско създаде специализирана платформа за подаване на сигнали до общината „Kмете, виж!“. Местната администрация приканва гражданите да бъдат активни не само в решаването на възникнали проблеми на територията на общината, но и да изразяват своето мнение за развитието.  Интерфейсът на новата платформа е лесен и удобен за ползване и дава възможност заподаване на сигнали, свързани с градска инфраструктура, околна среда, неправилно паркиране, опасни сгради, замърсени с боклук площи и др. Платформата, посредством GPS координати автоматично насочва сигнала към  администрацията, за която се отнася, спрямо  мястото на подаване. Гражданите могат лесно да следят статуса на своите сигнали и да видят как общината откликва.

„Kмете, виж!“ не просто събира сигнали - тя създава връзка между гражданите и общинската администрация, съобщават от пресцентъра на общината.

Платформата е достъпна: https://kmetevij.com