Красиви пейки правят впечатление на жителите и гостите на Симитли. Пейките са позиционирани в центъра на града, като освен атрактивната форма на книга, те са брандирани и с информация за забележителностите и туристическите възможности на общината. Инициативата за изграждането им е на кмета Апостол Апостолов.
“Пейките представят Коматинските скали, кукерите, делтапланеризъм, рафтинг и други - с малък текст и красиви снимки. Радвам се, че се харесва на жителите и гостите и придават артистичен облик на центъра.” - коментира кметът и пожела повече щастливи хора да сядат на пейките.
Предстои монтаж на още седем пейки, които ще показват на жителите и гостите, че община Симитли е туристическа дестинация с бъдеще.




png.png)






