Кметът на община Силистра Александър Сабанов съобщи с пост в социалните мрежи за поставената тази сутрин пейка-сърце на панорамната площадка с гледка към града и река Дунав. Съоражението е с форма на сърце и е достъпно за жителите и гостите на Силистра.
В поста си кметът на общината пожелава на всички жители и гости на Силистра да запечатат своите незабравими моменти в спомен с рамка.


png.png)






