Кметът на Шумен проф. д-р Христо Христов прие изявени шуменски информатици от ППМГ „Нанчо Попович“ и Школа „А&Б“, водени от ръководителя си проф. д-р Бисерка Йовчева. Той поздрави младежите и им благодари за борбеността при завоюването на призови места в национални, европейски и световни олимпиади и състезания.
Младежите направиха предложения за развитие на потенциала на изявените и даровити деца на Шумен. Те поискаха навременна информация за събитията в Общината през познатите им канали като Instagram и TikTok. Предложиха и увеличаване на финансираните от общината младежки инициативи и проекти.
Кметът поднесе плакет и благодарствено писмо на проф. д-р Бисерка Йовчева, а на шуменските шампиони – подаръци.


png.png)






