Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Шуменските младежи искат присъствие на общината в TikTok и Instagram

Шуменските младежи искат присъствие на общината в TikTok и Instagram

06.12.2023
Шуменските младежи искат присъствие на общината в TikTok и Instagram

Кметът на Шумен проф. д-р Христо Христов прие изявени шуменски информатици от ППМГ „Нанчо Попович“ и Школа „А&Б“, водени от ръководителя си проф. д-р Бисерка Йовчева. Той поздрави младежите и им благодари за борбеността при завоюването на призови места в национални, европейски и световни олимпиади и състезания.

Младежите направиха предложения за развитие на потенциала на изявените и даровити деца на Шумен. Те поискаха навременна информация за събитията в Общината през познатите им канали като Instagram и TikTok. Предложиха и увеличаване на финансираните от общината младежки инициативи и проекти.

Кметът поднесе плакет и благодарствено писмо на проф. д-р Бисерка Йовчева, а на шуменските шампиони – подаръци.