Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Първа работна среща между местната власт и бизнеса в Горна Оряховица

Първа работна среща между местната власт и бизнеса в Горна Оряховица

08.12.2023
Първа работна среща между местната власт и бизнеса в Горна Оряховица
Източник: Интернет страница на община Горна Оряховица

Регулярен осведомителен бюлетин от Община Горна Оряховица ще започнат да получават ръководствата на предприятията и големите фирми в града, стана ясно при първата среща на кмета Николай Рашков с работодатели от региона. С бюлетина, който ще се изпраща по електронна поща, предприемачите ще бъдат информирани за това, което се планира на местно ниво. Целта е пълна прозрачност в работата на местната администрация, какъвто модел на управление следва новият кмет.
На срещата присъстваха близо 30 представители на бизнеса. Кметът Николай Рашков беше категоричен, че хората, на които се гради местната икономика, със своя капацитет и работещи идеи, трябва да бъдат партньори на общината. „Искам гласът на индустриалците да се чува“, категоричен беше той.
Кметът запозна бизнеса с текущите задачи, по които работи с екипа си. Беше обсъдена и визията за развитие на общината през следващите години.

Периодично ще бъдат организирани подобни срещи, обеща кметът.