Кметът на община Димитровград Иво Димов информира във фейсбук профила си за започналия монтаж на съоръженията на осемте фитнеса на открито в гр. Меричлери и в квартали в общинския център.
Стойността на всичките с проектирането и изграждането им е 320 000лв. от бюджета на общината.
"Целта ни е да осигурим достъпни и подходящи условия за спорт на хората , които са активни и обичат да спортуват. Комбинираните съоръжения са с успоредки, халки, лежанки и всичко, което е нужно да се тренира качествено. На всяка една от тях ще бъде поставена и ударопоглъщащата настилка. До месец ще сме готови с всичките осем нови стрийт фитнеса. Моля ви, пазете ги, те са наши , те са за нас!", пише кметът.


png.png)






