Общинска камера записа опасно шофиране на едно от кръстовище в Ямбол. Младеж демонстрира „умения“, застрашавайки останалите участници в движението. Късмет е, че на спирката не е имало хора.
Записите от инцидента са предадени на Сектор „Пътна полиция“ в Ямбол, надяваме се на бърза реакция на контролните органи. Общината също ще предприеме съответните действия.
Община Ямбол ще показва всички нарушители на движението в Ямбол, независимо дали са автомобилисти, пешеходци или велосипедисти и незабавно ще предприема съответните действия те да бъдат санкционирани. Призоваваме ви да бъдете отговорни зад волана и да спазвате правилата на пътя, призовава администрацията на фейсбук страницата на Общината.


png.png)






