Как социалната институция се превръща в семейство. Това е темата на репортажа в „Тази сутрин“ по БТВ, посветен на Дома за стари хора в с.Медовина, община Попово.
Кметът на общината д-р Людмил Веселинов, директорът Ивета Кънева и служителите на услугата полагат грижи не само за предоставяне на достоен живот на потребителите. Развиват се талантите и интересите им с различни занимания, организират се екскурзии, но най-важното – създадена е среда от грижа и разбиране. Как изглежда „добрият пример“ вижте в репортажа: https://btvnovinite.bg/predavania/tazi-sutrin/socialen-dom-za-primer-kak-v-s-medovina-se-grizhat-za-horata-s-uvrezhdanija.html?fbclid=IwAR3QFb2JP8YTzc1ZeDLpTz2NF6mpx8tJNfeEIWCB893geFg_GntUw2HKp-c


png.png)






