Кметът на район “Връбница” Румен Костадинов и кметът на Община Костинброд Трайко Младенов, заедно с общински съветници и експерти, обсъдиха промени в междуградския транспорт, които да го направят още по-удобен, свързвайки двата града.
Те ще работят в две посоки:
- софийските спирки на градския транспорт да важат и за костинбродските линии;
- да добавим разписанията на костинбродските линии към софийските, така че търсещите в Google Maps да получават вариантите с обществения транспорт.


png.png)






