Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Община Костинборд и столичният район „Връбница“ започват работа по интегрирането на транспорта в Софийското поле

Община Костинборд и столичният район „Връбница“ започват работа по интегрирането на транспорта в Софийското поле

29.05.2024
Община Костинборд и столичният район „Връбница“ започват работа по интегрирането на транспорта в Софийското поле

Кметът на район “Връбница” Румен Костадинов и кметът на Община Костинброд Трайко Младенов, заедно с общински съветници и експерти, обсъдиха промени в междуградския транспорт, които да го направят още по-удобен, свързвайки двата града.

Те ще работят в две посоки:

  • софийските спирки на градския транспорт да важат и за костинбродските линии;
  • да добавим разписанията на костинбродските линии към софийските, така че търсещите в Google Maps да получават вариантите с обществения транспорт.