Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Община Калояново – кампания за оползотворяване на стари автомобилни гуми

Община Калояново – кампания за оползотворяване на стари автомобилни гуми

14.06.2023
Община Калояново – кампания за оползотворяване на стари автомобилни гуми

Община Калояново събра 12 тона излезли от употреба автомобилни гуми и ги предаде за оползотворяване на циментовия завод „Холсим“ в с. Бели Извор, съобщи кметът Виктория Михайлова.  Една част от гумите са донесени от жителите на общината, а останалите са събрани от служители на общината в землищата на населените места.

Кметът  призова жителите на община Калояново да  бъдат отговорни и да пазят околната среда. Виктория Михайлова благодари на всички, които са се включили в организираната кампания.

Акцията се проведе в партньорство с „ Джиосайкъл България“ ЕООД и „Кемстийл“ ЕООД, на които община Калояново благодари за изключителната точност и професионализъм.