Община Главиница обявява кампания за набиране на фотографии на град Главиница, заснети преди 1995г., съобщава кметът Неждет Джевдет в публикация във фейсбук.
Съдържанието на снимките трябва да включва както улици, сгради и места в град Главиница, така и различни обичаи, трудови процеси, строежи и други обекти, свързани с публичния живот на населеното място. Събраните фотографии ще бъдат подредени в изложба, с която ще бъде отбелязана 40-та годишнина от обявяването на Главиница за град.
Снимките трябва да се предоставите в деловодството на Общината, където ще бъдат сканирани и върнати на гражданите. На всички снимки ще бъдат отбелязани имената на участниците в кампанията за набиране на фотографски материали от град Главиница.
/МБ/


png.png)






