Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Нов парк за жителите и гостите на Златоград

Нов парк за жителите и гостите на Златоград

25.09.2023
Нов парк за жителите и гостите на Златоград

Община Златоград откри нова зона за отдих. Паркът предлага уютни кътове за за почивка, игри и спорт.  Подобряването на облика на обществените места е приоритет в работата на местната администрация, споделя в социалните мрежи кметът Мирослав Янчев. „Златоград вече стана емблематичен в цялата страна със своята цветност, чистота и зеленина. Привличаме все повече хора, както с красотата си, така и с гостоприемните и добронамерени жители, живеещи в него.

Наша отговорност е да развиваме даденостите си, да опазваме създаденото и да градим и надграждаме.“