Община Златоград откри нова зона за отдих. Паркът предлага уютни кътове за за почивка, игри и спорт. Подобряването на облика на обществените места е приоритет в работата на местната администрация, споделя в социалните мрежи кметът Мирослав Янчев. „Златоград вече стана емблематичен в цялата страна със своята цветност, чистота и зеленина. Привличаме все повече хора, както с красотата си, така и с гостоприемните и добронамерени жители, живеещи в него.
Наша отговорност е да развиваме даденостите си, да опазваме създаденото и да градим и надграждаме.“









png.png)






