Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Малки коледари с добри пожелания посетиха Община Димитровград

Малки коледари с добри пожелания посетиха Община Димитровград

29.12.2025
Малки коледари с добри пожелания посетиха Община Димитровград
Източник: Фейсбук страница на Иво Димов - кмет на община Димитровград
"Градът ни да расте, да се подмладява, да сияе с труд и добрини!

Жив и здрав да бъде кметът, силен - градът, радостни - хората!
 
Защото: "Ние изграждаме града, градът изгражда нас!"

Това нарекоха учениците от 2 "А" клас на ОУ" Пенчо Славейков" на кмета на община Димитровград Иво Димов. 
Заедно със своите учители, коледарите, дариха градоначалника със своята обич, светлина и детски благослов, при посещението си в Общината.