Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Кметът на Стара Загора и негов заместник участваха в кръводарителска акция

Кметът на Стара Загора и негов заместник участваха в кръводарителска акция

13.06.2024
Кметът на Стара Загора и негов заместник участваха в кръводарителска акция

Кметът на Стара Загора Живко Тодоров и заместникът му Радостин Танев участваха в се включи в кръводарителската акция „Сподели силата си, дари кръв“, организирана от Международния младежки център и Районния център по трансфузионна хематология по повод Световния ден на безвъзмездния кръводарител 14 юни.

„Това е безболезнено, прекрасно начинание, по този начин се спасяват човешки животи и Кръвният център може да работи, и лекарите в него да изпълняват безпроблемно хуманната си мисия“, изтъкна Живко Тодоров. Той апелира настойчиво към старозагорци да бъдат добри хора и да даряват кръв редовно. „Уверявам ги, че нищо не коства на един здрав човек да даде кръв дори по време на работа“, подчерта кметът.

Представителите на общинската администрация, участвали в инициативата, отказаха да се възползват от полагащите им се по закон 2 дни отпуск.