Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Общините днес

Начало | Общините днес | Кметът на Самоков Ангел Джоргов отчете ефекта от създадения контактен център

Кметът на Самоков Ангел Джоргов отчете ефекта от създадения контактен център

07.03.2024
Кметът на Самоков Ангел Джоргов отчете ефекта от създадения контактен център

През първия месец откакто е създаден контактният център в Община Самоков са подадени 38 сигнала, каза кметът инж. Ангел Джоргов на пресконференция. По думите му подаваните от гражданите сигнали главно те са за инфраструктурата, неработещо улично осветление и работещо такова през деня. Получени са и сигнали от сферата на екологията -  за замърсявания и безстопанствени животни.  „Ние сме радостни, че все повече хора се обаждат и казват къде има нужда от почистване. Въпреки че служителите на общината извършват инспекция няма как да минат по всяка една улица или тротоар ежедневно“, добави кметът на община Самоков

Той посочи, че контактният център действа, когато някой изхвърли отпадък на нерегламентирано сметище. Кметът каза, че гражданите имат самосъзнание и подават сигнали, което е похвално.

По думите му, че служителите на общината са обучени кой сигнал къде да бъде пренасочен. „Това е първата част от контактния център, следващата е с електронното подаване на сигналите. В момента правим разработки и се надяваме, че през следващите седмици ще бъде въведена електронна форма за подаване на сигнали“.

По думите на Ангел Джоргов той лично е проверил голяма част от сигналите, както и дали те се пренасочват правилно към определените отдели в администрацията, допълнително екипът за връзки с обществеността осъществява мониторинг и на социалните мрежи, където жителите на Самоков са активни.

Ангел Джоргов припомни, че е важно хората да имат връзка с общинската администрация 24 часа в денонощието. Кметът посочи, че това е една от идеите, които реализира през първата година от мандата си. „Със създаването на контактния център искаме да изградим по-голямо доверие между гражданите и общината“, каза още той.

Контактният център на община Самоков бе създаден преди месец. На телефоните на центъра могат да се подават сигнали и да се получи информация, която е от компетенции на общинска администрация - Самоков.

Телефоните за връзка с граждани са 072260378 и 072266460, а връзка с телефонната централа на община Самоков се осъществява на следните номера: 072266630, 072266631 и 072266632.