Кметът на Община Нова Загора Галя Захариева коментира в интервю пред "24 часа" реализираните инфраструктурни проекти в града, предстоящите ремонти на общински обекти, както и предизвикателствата пред администрацията в ситуация на неприет национален бюджет.
"Категорична съм, че вече е време изискването за съвременна инфраструктура, за ремонт да е толкова естествено, че изобщо да не се коментира. И да, знам, че още е рано за това идеално време. По много причини. Но смятам, че ние в Нова Загора имаме разбирането за модела на решение. И ключът е в общественото съгласие, в това да се изслушваме, заедно да отстояваме правото си на качество на живот. Това е процес.", коментира Галя Захариева.


png.png)






