Детска коледна изложба е подредена в Младежки дом в Горна Оряховица. Изложени са близо 450 сурвакници, коледни картички и сувенири. Експонатите са изработени от деца от учебните и детски заведения в общината, както и от ученици от клуб „Земята и ние“ при Центъра за подкрепа за личностно развитие, с помощта на техните учители и родители.
На откриването, коледен поздрав към гостите отправиха Детски танцов състав „Елбетица“ и малките коледарчета от ДГ „Щастливо детство“.
Всеки, който желае може да посети Младежкия дом и да разгледа изложбата, която ще остане подредена до 20 декември.
Картичките, изработени от децата ще бъдат изпратени като коледни честитки до потребителите на Домашния социален патронаж.






png.png)






