ПРЕДСТАВЯНЕ НА СТАЖАНТИТЕ В ПРОЛЕТНАТА СТАЖАНТСКА ПРОГРАМА НА НСОРБ!
Първият стажант за 2026 г. беше Александър Илиев студент по Регионално развитие и политика в Софийски университет „Св. Климент Охридски“, трети курс.
Професионалните интереси на студента са насочени към Регионално развитие и регионална политика, местно самоуправление и общинска администрация, както и публичните политики.
Ето какво споделя той с нас: „Интересът ми към стаж в НСОРБ е породен от желанието ми да придобия практически опит в сферата на местното самоуправление и регионалното развитие, които са пряко свързани с обучението ми. По време на следването си усвоявам теоретични знания, които бих искал да допълня с реална работа в институция с ключова роля за българските общини.“
Стажът на Александър беше наситен със задачи и предизвикателства. Студентът беше мотивиран и амбициозен и вложи старание и идеи, спази всички поставени му срокове и показа ангажираност към работата на местните власти и НСОРБ.






png.png)






