Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Заключителната конференция за общински мандат 2019 - 2023 г. ще се проведе на 19 - 21 юни

Заключителната конференция за общински мандат 2019 - 2023 г. ще се проведе на 19 - 21 юни

13.04.2023
Заключителната конференция за общински мандат 2019 - 2023 г. ще се проведе на 19 - 21 юни

От 19 до 21 юни 2023 г. НСОРБ ще проведе  заключителното събитие за общинския мандат 2019 – 2023  в к.к. "Пампорово".

Основни акценти на събитието:

  • Равносметката от изминалия мандат и оценката на партньорите от централната власт, бизнеса и синдикатите.
  • Поглед към бъдещето с послание към следващия мандат за зелени, дигитални и справедливи общини.

Съпътстващо събития:

  • Общинско ЕКСПО.

Покана, с подробна програма и условията за участие в събитието ще бъдат изпратени до общините след 25 април 2023 г.