Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Йорданка Фандъкова: Хората усещат грижата, когато е истинска

Йорданка Фандъкова: Хората усещат грижата, когато е истинска

30.11.2023
Йорданка Фандъкова: Хората усещат грижата, когато е истинска

Толерантността и приемствеността са основни принципи в управлението, които НСОРБ утвърждава със своята работа, подчерта доскорошният кмет на Столична община Йорданка Фандъкова, която бе специален гост на първото след местните избори заседание на УС на НСОРБ. Тя изрази надежда тези важни за управлението начала да бъдат възприети и на държавно ниво.

Първата жена кмет в историята на София благодари на ръководството на Сдружението. „Успяхте да направите така, че всички кметове да се чувстваме като едно загрижено семейство, без значение кой от коя партия е бил избран. Усетихме го особено силно през последния мандат, който беше един от най-тежките за местното самоуправление“.

Най-великото усещане  за всеки, който се е родил човек и се е изградил като човек, е, че си се грижил за хората. Сега имам свободата да ходя повече пеша по улиците и да се возя в много добре уредения градски транспорт и съм истински щастлива, когато хората ме спират да благодарят и да ми пожелаят успех. Често чувам думите „Благодаря Ви, че се грижехте за нас“ и това е най-голямата награда, сподели най-дълго управлявалият кмет на София Йорданка Фандъкова.