Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Втори етап от приема за магистърска програма на СУ „Св. Климент Охридски“ за служители в държавната и общинските администрации

Втори етап от приема за магистърска програма на СУ „Св. Климент Охридски“ за служители в държавната и общинските администрации

18.08.2023
Втори етап от приема за магистърска програма на СУ „Св. Климент Охридски“ за служители в държавната и общинските администрации

От 25 юли до 10 септември е вторият етап от приема за магистърска програма „Икономика и управление на публични ресурси“ на Стопанският факултет на Софийския университет „Св. Климент Охридски“. Програмата дава възможност за повишаване на квалификацията на служители в държавната и общинската администрация с актуални знания за подготовка и управление на проекти, финансирани с национални публични средства и по фондове и програми на Европейския съюз, управление на общински предприятия, изпълнение обществени поръчки, анализ разходи и ползи, местни финанси и др.

Кандидатите за зимния семестър на учебната 2023/2024 година могат да подадат своите документи през системата https://feba.kmk.uni-sofia.bg/.

Третата възможност за кандидатстване е от 16 до 26 септември 2023 г.

Събеседванията за прием в магистърската програма ще се проведат:

Повече информация може да намерите ТУК.