Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Съвместни усилия на институциите в борбата срещу разпространението на наркотици

Съвместни усилия на институциите в борбата срещу разпространението на наркотици

01.09.2023
Съвместни усилия на институциите в борбата срещу разпространението на наркотици
Източник: снимка: Министерски съвет

Заместник-кметът на Столична община Дончо Барбалов, изпълнителният директор на НСОРБ Силвия Георгиева, Теодора Дачева – заместник изпълнителен директор на Сдружението и Нели Стайкова – експерт взеха участие в работна среща на Координационния механизъм за борба срещу вноса и разпространението на наркотици в България. Създаването на координационния механизъм бе обявено от министър-председателя акад. Николай Денков през юли като допълващ работата на Националния съвет по наркотични вещества. Целта е да бъдат консолидирани усилията на различните отговорни институции срещу вноса и разпространението на наркотици. Освен министър-председателят в работната среща взеха участие изпълняващият длъжността главен прокурор Борислав Сарафов, министрите на вътрешните работи Калин Стоянов и на електронното управление Александър Йоловски, ръководители в структурата на МВР, на Агенция „Митници“ и други институции.

Министър-председателят очерта трите основни групи задачи, които стоят пред междуведомственият орган в борбата с намаляване употребата на наркотици и ограничаване на търговията с тях.

Първата група са свързани с пресичане на разпространението на забранени вещества. В началото на август МВР и Прокуратурата създадоха общо звено, което да работи всекидневно по проблеми и закононарушения, свързани с опиати. Министърът на вътрешните работи представи и първите резултати от съвместната работа: от 1 до 25 август са извършени 401 профилирани полицейски интервенции. Задържаните лица са 612 и са разкрити 21 лаборатории за произвеждане и развъждане на наркотични субстанции.

Водеща роля ще има Министерството на вътрешните работи, което има за задача да координира работата на Главна дирекция „Борба с организираната престъпност“, Държавна агенция „Национална сигурност“, Главна дирекция „Гранична полиция“, Агенция „Митници“, Националната следствена служба, министерствата на образованието и науката, на здравеопазването, електронното управление, тъй като голяма част от разпространението става през онлайн търговия. Всички те имат съществена роля, съгласно действащият Закон за контрол върху наркотичните вещества и прекурсорите, който регулира организацията, правомощията и задачите на държавните органи, осъществяващи контрол върху производството, преработването, търговията, употребата, съхраняването, вноса, износа, транзита, пренасянето, превозването и отчетността на наркотични вещества, както и върху пускането на пазара, вноса и износа на прекурсори и мерките срещу злоупотребата и незаконния трафик с наркотични вещества.

Втора група задачи са свързани с лечението на зависими. За него засега липсва финансиране от страна на здравната система и инициативата и подкрепата е основно в ръцете на близките на зависими. В това направление водеща институция ще бъде Министерството на здравеопазването.

Основната група задачи са свързани с превенцията на употребата на наркотици. Основният акцент във водените дискусии очерта ролята на образователната система и на училищата за образоване на децата и младите хора по темата и създаване на трайни негативни нагласи към явленията, свързани с наркотиците. Всички ангажирани с действия в тази насока ще разчитат на адекватната ангажираност на Министерството на образованието и науката и училищата.

Заместник-кметът на Столична община Дончо Барбалов изрази категоричната готовност на общините да участват с всички свои законови правомощия в разработването и прилагането на политиките по превенция на употребата на наркотици.

Ролята, която ЗКНВП отрежда на общините е свързана със създаването на Съвети по наркотичните вещества и превантивни информационни центрове в по-големите общини, които са областни центрове. Такива са създадени във всички 28 областни града, подчерта изпълнителният директор на НСОРБ Силвия Георгиева. Самите съвети разработват и изпълняват общински програми за борба срещу злоупотребата с наркотични вещества. Тяхната дейност е свързана с информационни кампании и организиране на събития, привличащи обществения интерес към проблема и негативните ефекти от употребата на опиати. Във всички останали общини са създадени Комисии  за борба с противообществените прояви, в това число и употребата на наркотици. Сериозният дефицит е в липсата на методическа подкрепа от компетентни специалисти, каквито, както стана ясно, липсват и в много от държавните институции. Общините биха могли да имат съществен принос в разработването и изпълнението на регионални програми за борба с употребата и разпространението  на наркотици и ще разчитат на адекватна методическа и финансова подкрепа за тяхното изпълнение, подчерта Силвия Георгиева..

Легитимният начин информация и знания по проблемите, свързани с вредата от наркотиците и тютюнопушенето, да достигат в подходяща възраст до децата е това да става чрез системата на образованието. Засега възможност за разширяване на познанията в тази сфера дават часовете на класа, в които има възможност да бъдат планирани повече на брой занимания по темата. Инициативността за това, обаче, следва да става от самия преподавателски състав, обърна внимание заместник изпълнителният директор на НСОРБ Теодора Дачева. Към тази ограничена възможност насочва вниманието си и МВР по друга тема с висока степен на обществена чувствителност – безопасността по пътищата. Националните програми, финансирани от МОН, дават възможност при липса на педагогически материали, темите да бъдат разработвани и представяни от специалисти в конкретните сфери. Досегашният опит, обаче, показва, че училищата остават пасивни към възможността да развият подобен вид занятия,.

ЗКНВ предвижда ангажименти и на редица други структури на местно ниво, които трябва да бъдат обвързани с работата на съответния Съвет по наркотични вещества или Комисия. Така например програми за психосоциална рехабилитация за лица, които са били зависими или са злоупотребявали с наркотични вещества, се осъществяват от доставчиците на социални услуги по Закона за социалните услуги, от амбулатория за специализирана медицинска помощ, както и от лечебни заведения за стационарна психиатрична помощ и центрове за психично здраве.

Условията и редът за осъществяване на програмите за психосоциална рехабилитация се определят с наредба на министъра на здравеопазването и министъра на труда и социалната политика.

Законът за здравето повелява държавните и общинските органи и институции да планират, разработват и провеждат политика, насочена към опазване здравето на гражданите чрез осигуряване на здравословна жизнена среда, обучение за здравословен начин на живот и здравна профилактика. Общините  от своя страна осъществяват регионални програми за ограничаване на употребата на тютюневи и свързани с тях изделия, злоупотребата с алкохол, недопускане употребата на наркотични вещества, както и недопускане употребата на диазотен оксид (райски газ) от лица под 18 години.

„Ще се опитаме да се преборим с този огромен проблем. Темата е важна и засяга съдбите на изключително много хора“, категоричен бе министър-председателят акад. Денков, при обявяване създаването на Координационния механизъм.