Успешно приключиха дистанционните обучения, организирани от НСОРБ по проект „Повишаване на знанията, уменията и квалификацията на общинските служители“, Договор № BG05SFOP001-2.015-0001-C01, финансиран от Оперативна програма „Добро управление“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд.
В тях участваха над 1000 общински служители – зам.-кметове, директори на дирекции, ръководители, секретари, специалисти, експерти и др., които получиха сертификати за дистанционно преминат курс на обучение.
Благодарим на всички, които бяха част от обучителната програма на НСОРБ и се възползваха от възможността да повишат капацитета на общинските администрации!


png.png)






