Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Предстоящи за първата половина на март обучения

Предстоящи за първата половина на март обучения

24.02.2023
Предстоящи за първата половина на март обучения

През първата половина на март предстоят седем обучения в рамките на проект „Повишаване на знанията, уменията и квалификацията на общинските служители“ по Оперативна програма „Добро управление“, съфинансирана от Европейския съюз чрез Европейския социален фонд:

- „Управление на общинската собственост“: 6 – 8 март, гр. Разлог, к.к. Пирин, хотел „Терра Комплекс“;

- „Предоставяне на социални услуги от общините“: 6 – 8 март, гр. Варна, хотел „Аква“;

- „Правомощия на кметските наместници“: 8 – 10 март, гр. Варна, хотел „Аква“;

- „Компетентности и правомощия на общинската данъчна администрация“: 13 – 15 март, гр. Бургас, хотел „Мираж“;

- „Управление на отпадъците“: 13 – 15 март, гр. Севлиево, хотел „Севлиево плаза“;

- „Управление на общинската собственост“ – 15 – 17 март, гр. Бургас, хотел „Мираж“;

- „Обществен ред и сигурност“: 16 – 17 март, гр. Плевен, парк-хотел „Кайлъка“.

В обученията не могат да участват служители, които вече са преминали присъствени или дистанционни семинари по същата тема. Съгласно изискванията на проекта изборни лица не могат да участват в обучителните семинари.

С темите, графика и програмите на обученията можете да се запознаете на https://www.namrb.org/bg/za-obshtinite/bezplatni-obutcheniya-2022/grafik-na-obutcheniyata-prez-2023-g

За допълнителна информация и съдействие, можете да се обръщате към Мария Иванова - m.ivanova@namrb.org, 0889 621 804 и Маруся Цветкова - m.tsvetkova@namrb.org 0882 896 145.