Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Министър Иванка Шалапатова към НСОРБ: За мен нашата съвместна работа бе важна и смислена

Министър Иванка Шалапатова към НСОРБ: За мен нашата съвместна работа бе важна и смислена

12.04.2024
Министър Иванка Шалапатова към НСОРБ: За мен нашата съвместна работа бе важна и смислена

В края на моя мандат като министър на труда и социалната политика на Република България бих искала да Ви благодаря за ползотворното сътрудничество и да Ви пожелая енергия, устойчивост и разбирателство в предстоящата Ви работа с новия политически кабинет на Министерството, се казва в писмо на ексминистъра на труда и социалната политика Иванка Шалапатова до изпълнителния директор на НСОРБ.

„Позволете ми да Ви уверя, че за мен нашата съвместна работа бе важна и смислена. Сигурна съм, че ще споделите увереността ми, че за да бъдат политиките на България в областта на социалната сфера и пазара на труда модерни, адекватни и ефективни, са необходими висока степен на единомислие и решимост да се осъществяват важни реформи, да се придвижват мащабни процеси, които вече са в ход или предстои да бъдат започнати, както и да се проследява техният резултат“, сподиля в писото си до НСОРБ Иванка Шалапатова – министър на труда и социалната политика в правителството на акад. Николай Денков.