Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Магистърска програма на СУ "Св. Климент Охридски" за служители в държавната и общинската администрация

Магистърска програма на СУ "Св. Климент Охридски" за служители в държавната и общинската администрация

15.06.2023
Магистърска програма на СУ "Св. Климент Охридски" за служители в държавната и общинската администрация

Стопанският факултет  на Софийския университет „Св. Климент Охридски“ обявява прием в Магистърска програма „Икономика и управление на публични ресурси“. Програмата дава възможност за повишаване на квалификацията на служители в държавната и общинската администрация, осигурява нови знания и изгражда умения за анализиране на икономически, правни и институционални основи на функционирането на системата на публичните средства на Европейския съюз и на Република България. В рамките на програмата обучаващите получават актуални знания за успешната подготовка и управление на проекти, финансирани с национални публични средства, и по фондове и програми на Европейския съюз, управление на общински предприятия, обществени поръчки, анализ разходи и ползи, местни финанси, др.

Кандидатите за прием за зимния семестър на учебната 2023/2024 година могат да подадат документи онлайн през системата https://feba.kmk.uni-sofia.bg/  на три етапа:

  • Първи етап - от 1 до 19 юли 2023 г.;
  • Втори етап - от 25 юли до 10 септември 2023 г.;
  • Трети етап - от 16 до 26 септември 2023 г.

Събеседванията за прием в магистърската програма ще се проведат на три дати:

Информация за програмата ТУК.