Семейството на кмета на Мизия Валя Берчева посрещна първата си рожба. В навечерието на Коледа щастливите родители съобщиха за раждането на дъщеричка.
Нека духът на празника да освети пътя на малката Мария и да бележи живота й с любов и благословение. С пожелания от сърце да расте здрава и щастлива, умна и талантлива, да носи само радост и усмивки, екипът на НСОРБ честити най-голямата радост на семейството на Валя Берчева.


png.png)






