Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Георги Димитров, кмет на Карнобат: Политическата криза връзва ръцете на общините

Георги Димитров, кмет на Карнобат: Политическата криза връзва ръцете на общините

22.02.2023
Георги Димитров, кмет на Карнобат: Политическата криза връзва ръцете на общините

"Общините произвеждаме услуги, това са разходи. Няма как да захранваме детските градини с газ. 260% е увеличението на природния газ в сравнение с 2021 година. Получаваме компенсации за ел. енергия като предприятия, които произвеждат. Ние живеем само от субсидии, данъци и такси. За да може да се оправи това, трябва да има парламент", каза в интервю за предаването "Нещо повече" на БНР кметът на община Карнобат и член на УС на НСОРБ Георги Димитров. Чуйте цялото интервю https://bnr.bg/horizont/post/101783262/georgi-dimitrov-politicheskata-kriza-vrazva-racete-na-obshtinite