Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Експертите по връзки с обществеността на общините се събират по покана на НСОРБ

Експертите по връзки с обществеността на общините се събират по покана на НСОРБ

31.03.2023
Експертите по връзки с обществеността на общините се събират по покана на НСОРБ

Националното сдружение на общините в Република България организира работна среща за експертите по връзки с обществеността в общинските администрации. Срещата ще се проведе на 11 и 12 април 2023 г. в гр. София и ще даде възможност на професионалната общност на експертите по публични комуникации да дискутират актуални теми от дневния ред на общините, както и да се запознаят с нови тенденции и възможности за по-ефективна работа с медиите.

Събитието се организира в партньорство с Асоциацията на специалистите по комуникации в общините и гости в него ще бъдат популярни лица от телевизионния екран и професионалисти в управлението на дигиталните комуникации:

  • Филипа Огнянова – журналист от БНТ, водеща на централната информационна емисия „По света и у нас“, автор и водещ на рубриката „Работи в бъдещето“;
  • Димитър Абрашев – журналист от БТА, водещ на предаването „Директно“ по телевизия „България Он Ер“
  • Генчо Керезов – заместник-кмет на Столична община
  • Николай Недялков – изпълнителен директор на компания за цялостни и иновативни решения в сферата на мобилността и развитието на „умни градове“ - Tixi
  • Александра Георгиева – експерт вътрешни корпоративни комуникации в „Овергаз“ и създател на подкаст.
  • Елена Иванова – съосновател на Асоциацията на Травъл блогърите

Регистрация за участие в работната среща може да бъде направена до 7 април онлайн на следния адрес: https://forms.gle/Q5aUJM1aX7EA45f99