Този сайт използва "бисквитки" (cookies) за своята ефективност. Продължавайки напред, Вие сe съгласявате с нашата Политика за поверителност

×
НАЦИОНАЛНО СДРУЖЕНИЕ НА ОБЩИНИТЕ В РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ

Новини Новини

Актуално

Начало | Актуално | Денчо Бояджиев – бивш кмет на Разград и председател на КС на НСОРБ бе удостоен с почетния знак на НСОРБ

Денчо Бояджиев – бивш кмет на Разград и председател на КС на НСОРБ бе удостоен с почетния знак на НСОРБ

27.02.2024
Денчо Бояджиев – бивш кмет на Разград и председател на КС на НСОРБ бе удостоен с почетния знак на НСОРБ

Извън строгите рамки на Общото събрание на НСОРБ, в края на своя доклад за представяне на отчета за дейността на ръководството на организацията, председателят на УС Даниел Панов се обърна със специална благодарност към досегашния председател на Контролния съвет на Сдружението г-н Денчо Бояджиев.

„Тези от нас, които сме по-дълго в местната власт, познаваме г-н Бояджиев като един от доайените на местното самоуправление в България. Независимо от позициите, които е заемал през годините –  кмет, общински съветник или народен представител – той винаги e защитавал интересите на общините и със смелите си позиции допринесе много за развитието на модерна местна власт в България“, каза Даниел Панов.

„Дължим му особена благодарност за работата му като председател на нашия Контролен съвет през изминалия мандат – строг, но справедлив. Оценяваме високо неговата ангажираност и отговорно отношение към делата на нашето Сдружение“, заяви председателят на УС на НСОРБ и подчерта, че никой предшественик на Денчо Бояджиев не е успявал ангажира отговорността на всички членове на сдружението към неговата работа и функциониране.

С решение на Управителния съвет на НСОРБ Денчо Бояджиев е удостоен с почетния знак на Националното сдружение на общините. В израз на дълбока признателност за неговата обществена роля в утвърждаването и развитието на организацията.

Отличието прие наследникът на Денчо Бояджиев на кметския пост в Разград Добрин Добрев.